Konferencja informacyjna "Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych - edycja 2017"
2017-09-15 | Aktualności
Konferencja informacyjna "Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych - edycja 2017"

Główny Inspektor Farmaceutyczny zaprosza na konferencję informacyjną "Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych - edycja 2017" skierowaną do wytwórców, importerów i dystrybutorów produktów leczniczych i substancji czynnych, która odbędzie się w dniach 9 i 10 października 2017r. w hotelu Gromada, Plac Powstańców Warszawy 2 w Warszawie.

 

Pierwszy dzień konferencji dedykowany jest dla wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz substancji czynnych a także dla dystrybutorów substancji czynnych. Do udziału w drugim dniu organizatorzy zapraszają reprezentantów podmiotów zajmujących się dystrybucją produktów leczniczych.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zarejestrowanie się przy wykorzystaniu formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie GIF.

 

Rejestracja zakończy się 22 września 2017r., o przyjęciu na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz pozytywny wynik weryfikacji. Każdy uczestnik może wziąć udział w konferencji tylko jednego dnia - w zależności od działalności przedsiębiorstwa: wytwórcy/importerzy/podmioty odpowiedzialne lub hurtownie/pośrednicy.

 


Więcej: gif.gov.pl

 

Wyświetleń: 353