prosz. musuj?cy [smak malinowy]; 500 mg+ 300 mg+ 200 mg, 14 sasz.
...LECZNICZEGO Ascalcin Plus o smaku malinowym, 500 mg + 300 mg + 200 mg, proszek musuj?cy 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY Ka?da saszetka zawiera: Substancje czynne 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) 200 mg wapnia w postaci wapnia laktoglukonianu (1,55g Calcii lactogluconas) oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i 178 mg sodu. Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6...
prosz. musuj?cy [smak cytrynowy]; 500 mg+ 300 mg+ 200 mg, 6 szt.
...LECZNICZEGO Ascalcin Plus o smaku cytrynowym, 500 mg + 300 mg + 200 mg, proszek musuj?cy 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY Ka?da saszetka zawiera: Substancje czynne 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) 200 mg wapnia w postaci laktoglukonianu wapnia (1,55g Calcii lactogluconas) oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i 178 mg sodu. Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6...
prosz. musuj?cy [smak grejpfrutowy]; 500 mg+ 300 mg+ 200 mg, 6 szt.
...LECZNICZEGO Ascalcin Plus o smaku grejpfrutowym, 500 mg + 300 mg + 200 mg, proszek musuj?cy 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY Ka?da saszetka zawiera: Substancje czynne 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) 200 mg wapnia w postaci wapnia laktoglukonianu (1550 mg Calcii lactogluconas) oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i 178 mg sodu. Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6...
tabl. mus.; 400 mg+ 240 mg, 10 szt. tabl. mus.; 400 mg+ 240 mg, 20 szt.
tabl. mus.; 500 mg+ 200 mg, 10 szt.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Polopiryna C, 500 mg + 200 mg, tabletka musuj?ca 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum). Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1. 3. POSTA? FARMACEUTYCZNA Tabletka musuj?ca. Bia?e, okr?g?e, obustronnie p?askie tabletki, wrzucone do wody rozpuszczaj? si? silnie musuj?c. 4. SZCZEGÓ?OWE DANE...
prosz. do przyg. roztw. doust.; 500 mg+ 300 mg+ 50 mg, 8 sasz.
...PRODUKTU LECZNICZEGO Polopiryna Max Hot, 500 mg + 300 mg + 50 mg, proszek do sporz?dzania roztworu doustnego 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY Ka?da saszetka zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) + 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) + 50 mg kofeiny (Coffeinum). Substancja pomocnicza o znanym dzia?aniu: sacharoza. Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1. 3. POSTA? FARMACEUTYCZNA Proszek do sporz?dzania roztworu doustnego Proszek do...
prosz. musuj?cy; 500 mg+ 300 mg+ 200 mg, 10 sasz.
...LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Pyramidon, 500 mg + 300 mg + 200 mg, proszek musuj?cy 2. SK?AD JAKO?CIOWY I ILO?CIOWY Ka?da saszetka zawiera: Substancje czynne 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) 200 mg wapnia w postaci laktoglukonianu wapnia (1,55g Calcii lactogluconas) oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i 178 mg sodu. Pe?ny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6...
tabl. mus.; 330 mg+ 200 mg, 20 szt.