AKTUALNOŚCI

KONFERENCJE

Znaleziono (54)

2018-01-29 | Konferencjechpl news Warsztaty: Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnegoWarsztaty: Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnegoCentrum Medycznym MML zaprasza na bezpłatne warsztaty: “Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnego”. Warsztaty poprowadzi dr n. med. Michał Michalik, specjalista otolaryngologii, chirurg głowy i szyi.
2018-01-17 | Konferencjechpl news Pediatria jakiej nie znacie Pediatria jakiej nie znacie VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa dla Studentów i Młodych Lekarzy „Pediatria jakiej nie znacie”, odbędzie się 3-4 marca 2018 roku w Warszawie.
2018-01-03 | Konferencjechpl news V Jubileuszowa Konferencja Forum Pediatrów 2018V Jubileuszowa Konferencja Forum Pediatrów 2018Piąta, jubileuszowa konferencja Forum Pediatrów odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2018 roku w Warszawie. Uaktualnianie wiedzy tak szybko zmieniającej się w obrębie pediatrii jest koniecznością, a tego typu spotkania są właściwym miejscem zarówno do przekazywania najnowszych rekomendacji, jak również do wymiany opinii i doświadczeń z wielu polskich ośrodków medycznych.
2017-12-06 | Konferencjechpl news X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hematologii i Żywienia Dzieci odbędzie się w dniach 24-26 maja 2018r. w Lublinie. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest dr hab. Elżbieta Pac-Kożuchowska oraz dr hab. Jarosław Kwiecień, prezes Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.
2017-11-02 | Konferencjechpl news Gastro Aktualności 2018Gastro Aktualności 2018Konferencja Gastro Aktualności odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2018 roku w Warszawie. Za uczestnictwo w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.
2017-09-20 | Konferencjechpl news Nowości w chorobach wewnętrznychNowości w chorobach wewnętrznychKonferencja „Nowości w chorobach wewnętrznych” odbędzie się w dniu 3 marca 2018r. w Poznaniu. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy nad konferencją: Katedra i Klinika Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kierownikiem naukowym jest: prof. dr hab. Danuta Pupek-Musialik. 

2017-09-20 | Konferencjechpl news X Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”X Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, podczas których omawiane są najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. Konferencja skierowana jest nie tylko do kardiologów, ale także m.in. internistów i lekarzy rodzinnych.
2017-09-05 | Konferencjechpl news XI Konferencja Postępy w Gastroenterologii XI Konferencja Postępy w Gastroenterologii Konferencja Postępy w Gastroenterologii odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017r. w Poznaniu. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. Grażyna Rydzewska Prezes Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.
2017-08-09 | Konferencjechpl news VIII Gdańskie Sympozjum  GastroenterologiczneVIII Gdańskie Sympozjum GastroenterologiczneVIII Gdańskie Sympozjum Gastroenterologicznym, odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku ul. Ołowianka 1.
2017-08-09 | Konferencjechpl news IX Łódzki Weekend Gastroenterologiczny  i VII Spotkanie Polskiego Klubu TrzustkowegoIX Łódzki Weekend Gastroenterologiczny i VII Spotkanie Polskiego Klubu TrzustkowegoOrganizatorzy zapraszają wykładowców, naukowców, klinicystów i wszystkie osoby zainteresowane chorobami układu pokarmowego do udziału w IX Łódzkim Weekendzie Gastroenterologicznym, który w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 września.