IX Łódzki Weekend Gastroenterologiczny  i VII Spotkanie Polskiego Klubu Trzustkowego
2017-08-09 | Konferencje
IX Łódzki Weekend Gastroenterologiczny i VII Spotkanie Polskiego Klubu Trzustkowego

22 - 23 września 2017 r. Łódź

 

Organizatorzy zapraszają wykładowców, naukowców, klinicystów i wszystkie osoby zainteresowane chorobami układu pokarmowego do udziału w IX Łódzkim Weekendzie Gastroenterologicznym, który w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 września.

 

Program tegorocznej konferencji zawiera szerokie spektrum zagadnień związanych z gastroenterologią. Znakomita kadra specjalistów z całej Polski oraz wybitni zaproszeni wykładowcy z zagranicy poruszą wiele aktualnych i kontrowersyjnych tematów z zakresu gastroenterologii i przedstawią najnowsze wytyczne.

 

Konferencja połączona jest z VII Spotkaniem Polskiego Klubu Trzustkowego, stąd w szerokim zakresie przedstawione będą najnowsze wiadomości dotyczące chorób tego narządu.

 

W programie Weekendu Gastroenterologicznego znajdą się spotkania, które aktywnie łączą teorię z praktyką, czego najlepszym przykładem będą Warsztaty USG jamy brzusznej, które poprowadzą wybitni eksperci w tej dziedzinie. Ze względu na rosnące zainteresowanie, przewidziane zostały bardzo ciekawe spotkania dotyczące problemów metabolicznych oraz wpływu stylu życia na przewód pokarmowy.

 


Więcej: konferencje.symposion.pl/

Wyświetleń: 534