Nowy szef gastroenterologii WIM
2018-01-17 | Aktualności
Nowy szef gastroenterologii WIM

2 stycznia dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego powołał na stanowisko kierownika Kliniki Gastroenterologii dr. hab. n. med. Przemysława Witka związanego z Kliniką Endokrynologii i Terapii Izotopowej WIM od 2012 r. Doc. Witek jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku "Zarządzanie Innowacją w Sektorze Zdrowia".

 

Klinika Gastroenterologii WIM jest jedną z najnowocześniejszych w swojej dziedzinie klinik w Polsce. Posiadany sprzęt, zakres wykonywanych procedur diagnostyczno-leczniczych są atutami, które w zgodnej opinii dyrekcji oraz nowego kierownika Kliniki muszą zostać wykorzystane w podnoszeniu jakości świadczeń oferowanych pacjentom Kliniki oraz budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku usług medycznych.

 

- Wykształcenie i doświadczenie nowego kierownika stanowią doskonałą przesłankę i okazję do nadania rozwojowi Kliniki nowej dynamiki dalece wykraczającej poza dzisiejsze warunki. Wychodzącej naprzeciw potrzebom pacjentów, zwiększającej wykorzystanie zasobów diagnostycznych i terapeutycznych Kliniki i Instytutu, w efekcie budującej nowe perspektywy rozwoju tak wybitnie interdyscyplinarnej dziedziny jaką jest gastroenterologia - mówi dyrektor WIM gen. dyw. prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak.

 

 


Źródło: Wojskowy Instytut Medyczny

Wyświetleń: 245